Ūdens apgādes tīkla monitoringa sistēma WLM

MWM- Martinek ūdens apgādes tīkla monitoringa sistēma ar WLM sensoriem – mēri un seko ūdens apjoma, spiediena un noplūdes trokšņu (mērāmi ar vienu sensoru!) izmaiņām ūdens apgādes sistēmā iepriekš noteiktās zonās un ātri atklāj notikušās noplūdes!

No rīta atverot noplūdes centra datoru, Aqualyst programma norāda ūdens apgādes sistēmas kartē esošajos mērīšanas punktos skaidrus signālus kurās zonās ir nakts laikā pārsniegtas lietotāja vai  programmatūras noteiktās robežvērtības. Jaunā Aqualyst programmatūa ļauj pieredzējušiem lietotājiem 24h monitoringu un noplūdes atklāšanu.

Sazinies ar mums, lai saņemtu piedāvājumu!

WML sistēmas pamatfunkcijas:

-          noplūdes zonas noteikšana

-          noplūdes tūlītēja atklāšana

-          ekonomija un ūdens zuduma mazināšana

-          ūdens apgādes tīkla pētīšana un diagnostika

 

 

 

 
Trīs parametrus – ūdens plūsmas apjoma, spiediena un trokšņu – ir iespējams mērīt nepārtraukti. Parasti mērīšana notiek mierīgi, nakts stundu laikā, piemēram, no trijiem līdz četriem naktī. Mērījumu rezultāti tiek apstrādāti un saglabāti tālākai nosūtīšanai (izmantojot GSM/GPRS) uz speciālista, kas nodarbojas ar noplūdi, datoru. Jebkuras atšķirības, kas tiek atklātas starp jaunajiem mērījumiem, salīdzinot ar iepriekš saglabātajiem (piemēram, palielināts ūdens plūsmas apjoms, plūsmas virziena maiņa, pazeminājies spiediens un/vai augstāks trokšņu līmenis), tiek automātiski reģistrētas un parādītas ar Aqualyst programmas palīdzību. Pieņemot, ka visas reģistrētās noplūdes tiek lokalizētas ar korelatoru (piemēram, ar LOKAL300) un sekmīgisalabotas, tiks panākta nepārtraukta ūdens zuduma samazināšanās.


Galvenās īpašības:

-          iespējams uzstādīt uz dažāda izmēra caurulēm;

-          nepieciešamības gadījumā iespējams uzstādīt arī jaunās vietās, saglabājot zemu izmaksu līmeni;

-          paaugstināt funkcionējošās caurules urbumu, izmantojot tās skavu;

-          cauruļu ilgtermiņa apkopes uzlabošana;

-          noplūdes minimālā līmeņa uzturēšana;

-          analogā trokšņu mērīšana ar hidrofona sensoru;

-          ūdens apgādes tīkla diagnostika;

-          iespēja uzstādīt soli pa solim;

-          tūlītēja noplūdes trauksmes signāls (piemēram, SMS nosūtīšana līdz pat 4 numuriem);

-          mērīšanas sensorus var ierakt arī zemē, nav nepieciešama īpašā un dārgā Hawle konstrukcija.

 WLM-Sensors vienā ierīcē iekļauj induktīvās plūsmas apjoma mērītāju, piesto – keramisko trokšņu mikrofonu un spiediena sensoru. WLM sensorus uzstāda 11% dziļumā no caurules iekšējā diametra, kur tiek mērīts ūdens plūsmas vidējais ātrums. Ērti uzstādīt nelieliem cauruļvadiem, izmantojot Hawle skavu ar aizvara plātni (plastmasas caurulēm noteikti plastmasas skavas) un lielākām caurulēm noteikti izmantot metinātas sprauslas.

Sazinies ar mums, lai saņemtu piedāvājumu!

 

Radušies jautājumi?
Zvani: +371 283 57 115
Raksti: info@lokaator.lv