Kādēļ izvēlēties Trotec celtniecības darbu teltis?

Trotec vienkāršajām, tajā pašā laikā izturīgajām celtniecības teltīm, ir daudz dažādu praktisku priekšrocību: darba teltis ir ideāli piemērotas izmantošanai dažādās vietās, piemēram, strādājot ar sadales iekārtām, kontroles iekārtām, veicot zemes darbus un kabeļu uzstādīšanu, notekūdeņu sūknēšanu vai kontroli, kā arī kanālu un ceļu būvniecībā. 

Pildid / - - - Kokkupanemine

Ja darbs ir jābeidz, neskatoties uz to, ka sācies vējš vai lietus, dažu sekunžu laikā ir iespējams uzcelt telti no stikla šķiedras un interjera rāmja, sniedzot aizsardzību jebkuros laika apstākļos. Trotec teltis ir veidotas puslokā ar sānu sienām, jo tas rada optimālo iekšējo telpu. Iekšējais rāmis ir pastāvīgi savienots ar ārējo daļu, tādējādi novēršot rāmja atsevišķu daļu sabrukšanu. 

Pildid / - - - lisa pilt

Citas priekšrocības: 

Pildid / - - - Kokkupanemine (2)

Ir pieejami divi standarta modeļi: ar slīpu jumtu (TE) un plakanu jumtu (K un KE). Ir pieejami divu veida modeļi ar plakano jumtu: standarta K un ar papildinājumiem KE, ar 3 rāvējslēdzējiem priekšpusē, lai varētu ieeju daļēji vai pilnībā sarullēt uz augšu, un ar divām slēdzamām ventilācijas atverēm ar tīklu un aizsardzību pret lietu.

Pildid / - - - 4 telki koos

 


Radušies jautājumi?
Zvani: +371 283 57 115
Raksti: info@lokaator.lv