Ierīces noplūdes meklēšanai

Vācu ražotājs FAST GmbH piedāvā kvalitatīvas un jūtīgas noplūžu meklēšanas ierīces, kas piemērotas izmantošanai gan Igaunijas, gan arī Latvijas dziļās drenāžas sistēmās.

FAST GmbH noplūžu meklēšanas ierīces izmanto Tallinna Vesi AS, Viljandi Veevärk AS, Pärnu Vesi AS , Narva Vesi AS, kā arī daudzi citi lielāki un mazāki uzņēmumi. Latvijā tās tiek izmantotas Ventspilī. 

Aqua M40 ir vienkāršs, taču jūtīgs kabatas izmēra noplūdes mikrofons. Tam ir jābūt katra noplūdes speciālista krūšu kabatiņā. 

Noliktavā pieejams vienmēr !

Traucējošo frekvenču filtrēšanas funkcija ļauj nodalīt trokšņus un koncentrēties uz noplūdes skaņas noteikšanu.

Jaunā Aqua M-300 ir universālā noplūdes meklēšanas sistēma "trīs vienā". Tā ir aprīkota ar H2 gāzes noplūdes meklēšanas mikrofonu caurulēs, kas mazākas par 160mm. Noplūdes konstatēšanas ar gāzes palīdzību ir piemērota izmantošanai arī plastmasas caurulēs un būvkonstrukciju savienojumos.

Korelatorus var iedalīt trijās grupās:

1. LOKAL300 korelators kopā ar zemes un skārienjūtīga mikrofona pievienošanas iespējām.
Īpaši viegli izmantojams. Noplūdes vietas noteikšana ar jūtīga detektoru palīdzību, ko var izmantot kā ūdens trašu noplūdes pamatmeklēšanas sistēmu: noplūdes skaņas iepriekšēja noteikšana, klausoties noplūdes skaņas ar skārienjūtīga mikrofona palīdzību akās, un cauruļvada daļas ar vislielāko troksni atrašana, kam seko jau konkrētas noplūdes vietas noteikšana ar korelatoru, kā arī šīs vietas apstiprināšana un precizēšana ar zemes mikrofona palīdzību.

Katru Fast GmbH korelatoru ir iespējams savienot arī ar hidrofona sensoru, lai varētu noteiktu noplūdi plastmasas cauruļvados. Parastie sensori ar magnētisko stiprinājumu izmantošanai plastmasas cauruļvados nav piemēroti, jo noplūdes skaņas izplatība plastmasā ir zemāka nekā metāla caurulēs. Šī iemesla dēļ ir jāizmanto hidrofona sensori, kas saņem signālus tieši no ūdens. 

2.LOKAL200-PC – jauns, uz datora bāzes veidots korelators, kas ļauj izmantot lielākas filtrēšanas iespējas un atrast noplūdes arī sarežģītākās situācijās. Ar tā palīdzību var ātri un viegli novērtēt, kurā frekvences spektrā ir noplūde. Ierīcei ir gan digitālie, gan arī analogie filtri noplūdes precīzākai noteikšanai.

3. LOKAL100 ir uz salīdzinoši senas bāzes veidots korelators, taču ar plašām iespējām un īpaši piemērots noplūžu meklēšanai siltumtrasēs.

Starp FAST GmbH produktiem atradīsi arī AZ trokšņu logerus noplūdes trokšņa noteikšanai nakts laikā, kā arī dažādus skārienjūtīgus un zemes mikrofonu komplektus. Tāpat ir pieejams arī spiediena logeris Drulo, kas ir uzticams mērinstruments spiediena noteikšanai ūdens apgādes tiklos.

Sazinies ar mums, lai saņemtu piedāvājumu!

Свяжитесь с нами
В Латвии +371 2835 7115
В Эстoнии +372 683 1904