Ģeoradari

Mala GeoScience ģeoradari ir ar aprīkoti ar CX11 monitoru un ir ļoti viegli vadāmas mūsdienīgas ierīces, kas piedāvā dažādas mērīšanas iespējas.

Ģeoradarus var iedalīt trīs grupās (GPR – ground penetration radar):

Sazinies ar mums, lai saņemtu piedāvājumu!

1. Komunikāciju radars EasyLocator ir ar divām 350 MHz (MID) 500MHz (SHALLOW) antenām aprīkota vienkārša radaru sistēma komunikāciju atrašanai, kā arī pazemes mērījumu veikšanai līdz 4 m dziļumam. Ļauj saglabāt attēlus un jaunākā versija savienojama ar GPS. Igaunijas apstākļos vislabāk darbojas 350 MHz antena, jo 500MHz antenas dziļuma mērīšanas iespējas parasti nepārsniedz 1,5 metrus.

Pie mums ir pieejama EasyLocator demo versija kopā ar 350 MHz antenu. Varam nodemonstrēt, kā ierīce darbojas, kā arī izīrēt to kabeļu, metāla un plastmasas cauruļu meklēšanai un pazemes telpas vispārējai apzināšanai, kā arī konteineru atrašanai.

2. Mala GeoScience ģeoradari Ramac X3M un visjaunākā un mūsdienīgākā sistēma ProEx.

Ramac X3M ir pienācīga radaru sistēma ar pēcapstrādes iespējām, kas saderīga ar 100 MHz līdz 800 MHz antenu.  Tā ir ļoti kompakta un precīza sistēma komunikāciju, kā arī pazemes pētījumiem līdz pat 20 m dziļumā. Dati ir saderīgi ar visbiežāk izmantoto datu apstrādes programmu ReflexW 2D, RoadDoctor utt. Iespējams savienot arī ar GPS sistēmu. Koordināšu precizitāte atkarīga no GPS sistēmas precizitātes.

ProEx (Professional Explorer) ir vismūsdienīgākā ģeoradaru sistēma, kuras modulārā uzbūve ļauj veikt darbus ar visa veida antenām, kā arī ir šai ierīcei ir iespējams veikt turpmākus uzlabojumus. Izmantojot dažādus moduļus, ProEx sistēmas antenas aptver plašu diapazonu – sākot no betona un asfalta pētījumiem piemērotajām 2,3GHz un 1,6GHz antenām, kas saderīgas ar 100 MHz līdz 800 MHz antenu, un beidzot ar 50 un 25 MHz antenām, ģeoloģisko pētījumu veikšanai. 

3. CX betona radars ir kompakta sistēma pētījumu veikšana betonā, kas saderīga ar 1,2 līdz 2,3 GHz antenu, un ar tās palīdzību iespējams detalizēti pētīt betona konstrukcijas (tiltus, pārvadus, stabus, žogus, mūrus), kā arī ceļus un atkritumu virsējo kārtu līdz aptuveni 60 cm dziļumam. 

Vispārējais radaru darbības princips. Jo antenai augstākas frekvences, jo labāka izšķirtspēja, bet zemāks mērīšanas dziļums. Ar 800 Mhz antenas palīdzību var veikt mērījumus 1 līdz 1,5 metru dziļumam. Ar 500 Mhz antenas palīdzību var veikt mērījumus 1,5 līdz 2 metru dziļumam.

MalaGS unikālā ar 2,3GHz augstas frekvences antenu aprīkotā ierīce rāda ļoti precīzu bildi līdz 40 cm dziļumam. Patreiz visas trīs Baltijas valstis (Igaunija, Latvija, Lietuva) izmanto Mala GeoScience CUII un ProEx radarus valsts ceļu uzraudzīšanai. ProExi priekšteci CUII 2005.gadā iegādājās lietuvieši un šogad, cerams, iegādāsies arī ProEx radaru sistēmu. 

Sazinies ar mums, lai saņemtu piedāvājumu!

 

 

Radušies jautājumi?
Zvani: +371 283 57 115
Raksti: info@lokaator.lv